چگونه یک اتاق هتل بسازیم که هر مهمانی از آن استقبال می کند؟

February 24, 2022

آخرین اخبار شرکت چگونه یک اتاق هتل بسازیم که هر مهمانی از آن استقبال می کند؟

یک اتاق مهمان که به خوبی طراحی شده باشد، قدردان مهمانان شما خواهد بود که پذیرا و راحت هستند.این به عنوان یک راهنمای مرجع سریع عمل می کند، و به تشریح عقل عمومی در مورد چگونگی ایجاد اتاق هتل خود می پردازد که هر مهمانی از آن استقبال کند.

چه هتل شما لوکس سطح بالا باشد و چه مقرون به صرفه باشد، مهمانان شما انتظار دارند که برای راحتی، گرما، راحتی و احساسی خوشایند باشد.طراحی یک هتل در نهایت چیزی است که از تصویر و شخصیت برند صحبت می کند.
 
اگر در صنعت مهمان‌نوازی فعالیت می‌کنید، می‌دانید که داشتن مبلمان مناسب هتل چقدر مهم است.مبلمان هتل باید شیک، راحت و کاربردی باشد.همچنین باید ارزش خوبی داشته باشد.تخت راحت احتمالا یکی از مهمترین معیارهایی است که کیفیت اقامت مهمان هتل را تعیین می کند.آرامش‌بخش و آرام‌بخش یک هتل خوب همچنین می‌تواند احساس آرامش و آرامش «در خانه» را ارائه دهد.مهمانان هتل قطعاتی می خواهند که کاربردی، ساده و آسان برای استفاده باشند.یک تخت راحت، یک میز با موقعیت استراتژیک و یک کمد لباس همگی استفاده از اتاق را به بهترین شکل ممکن آسان‌تر می‌کنند.مبلمانی که فاقد کارایی لازم است باعث ناراحتی بازدیدکنندگان می شود.
 
دسترسی آسان به نور کافی حیاتی است.برای مطالعه، تماشای تلویزیون و کار باید در کنار تخت نورپردازی وجود داشته باشد.مهمانان باید بتوانند به محض ورود به اتاق، چراغی را روشن کنند تا بتوانند به سرعت محیط اطراف خود را ارزیابی کنند.یک جایزه، یک نور شب تهیه کنید.اتاق‌های هتل اغلب محیطی ناآشنا هستند و زمانی که مهمان‌های شما به اندازه کافی خوب نمی‌بینند و راه خود را در تاریکی پیدا می‌کنند، می‌توانند (و احتمالاً اتفاق بیفتند) حوادث.
 
 
 
ملحفه‌های نرمی که پوست را تحریک نمی‌کنند، بالش مناسب، نوع الیاف استفاده شده و تعداد نخ‌ها تنها مواردی هستند که باعث ایجاد یک خواب عالی می‌شوند.در یک نظرسنجی سفر، 78 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که احساس می کنند هتل ها باید تخت های راحت و تخت های نرم ارائه دهند.
 
نیمکت چمدان به یک وسیله چند منظوره در اتاق مهمان تبدیل شده است.در هتل مدرن امروزی، برای بسته بندی یا باز کردن بسته بندی بسیار راحت است.یک نیمکت چمدان با طراحی خوب نیز می تواند مفید باشد حتی اگر نتوانید فضای کافی برای ذخیره سازی داشته باشید.همچنین می تواند به عنوان یک سطح اضافی برای نشستن عمل کند.
 
چه کسی یک صندلی راحت را دوست ندارد که بتوانید پاهای خود را با لگد بالا بیاورید؟فضایی دنج طراحی کنید که مهمان شما بتواند در آن خلوت کند، کتاب بخواند یا ساکت بنشیند.
 
ایستگاه های شارژ USB داخلی و شارژ بی سیم
دستگاه‌های سخنگوی هوشمند (به Amazon Echo فکر کنید)
کنترل‌های هوشمند – برنامه‌هایی که همه چیز را از باز کردن درب تا دمای اتاق گرفته تا سرویس اتاق با تبلت کنترل می‌کنند
 
ما به عنوان یک تولید کننده، اغلب پس از تکمیل طراحی وارد پروژه می شویم.اکنون ممکن است از خود بپرسید که مهمترین آنها چیست.خوب، به بیان ساده، طرح باید زنده شود.همکاری با سازنده مبلمان هتلی هنر کار شما را آسان می کند.
با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Joanna Peng
تلفن : 86-13928285584
فکس : 86-757-28339418
حرف باقی مانده است(20/3000)